KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 7923041
nr 792 3041
Sidenmålningar
2 st, Japan, 1800-talets slut, 34x26
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 26 november 2012
- Klassiska